|
Навчальне, науково-практичне видання. Євген Ґолибард. Основи технології системного мислення. Підручник до однойменного курсу. Київ, «Фенікс», 2017. —318 s., іl.
Підручник до курсу «Основи технології системного мислення» вміщує поняття, методичні рекомендації, засоби та численні приклади розв’язання проблем і вирішення задач, що мають на меті допомогти слухачам, студентам, допитливій молоді, всім бажаючим увійти у світ системних уявлень, засвоїти правила і закони розвитку систем, бачити функціональну анатомію систем, використовувати методи, прийоми та необхідний інформаційний інструментарій для розробки, розуміння й творчого вдосконалення технічних і організаційних систем.
- Зміст
- Фрагмент текста
- TSM – system rozwiązania problemów
- Начерк проекту
|
ҐОЛИБАРД Євген Іванович
ЗЛОЧИННА РУКА РОСІЇ В УКРАЇНІ Фрагмент сучасного літопису
К. – Видавництво "Фенікс". 2015.
Росія, перед усім її політичне керівництво, та й — що гріха таїти — значна частина її населення, не визнають української державності, не хочуть визнати незалежної суверенної України. Росія не лише хоче, а й робить все для того, аби знову зробити Україну своєю колонією у власних російських, імперських інтересах. У цьому Росії допомогають певні сили в Україні.
|
Ґолибард Євген. Конституція Української Республіки – Конституція Громадянського Суспільства: Проект за громадською ініціативою. — К.: «Фенікс», 2015. — 134 с.
Чи можна Конституцію, діючу в Україні від 28 червня 1996 року, вважати Основним Законом, та ще й Законом прямої дії?
Чи її зміст відповідає вимогам розвитку Української Нації та Української Держави?
Якою має бути Конституція — лише декларативною збіркою добрих намірів (як це було досі), чи головним кодексом правових норм, на яких повинно базуватися і застосовуватися в інтересах громадян все законодавство держави?
Ці та інші питання давно стоять перед українським суспільством, проте досі мало хто брався їх системно і відповідально розглядати й давати на них відповіді.
|
Євген ҐОЛИБАРД “Власних покладів нафти та газу Україні вистачить на сотні років!” (w jęz. ukr., il.; gatunek: literatura faktu). К.: Видавничий дім “Козаки”, 2006. – 80 s.
|
Eugeniusz GOŁYBARD. Będąc w Polsce, będąc na Ukrainie.
Kronika dziennikarska. Kijów, «Фенікс», 2014. – 256 s., іl.
Życie poznaje się z obserwacji zmian, ich badania i porównania. Najczęściej tym zajmuje się dziennikarz. Tak powstaje kronika. Kronika dziennikarska. Autora grzeje nadzieja na to, że ktoś z amatorów czy nawet fachowców od historii zechce dowiedzieć się o tym, jak ono naprawdę było, bez zawijania «suchych faktów» w bawełnę towarzyskich ciekawostek i sztucznego optymizmu.
|
Ґолибард Є. "Здоров’я створи сам!"
Посібник для продовження активного життя. (Видання друге, розширене) Євген Ґолибард – К.: «Фенікс», 2011. – 240 с., іл.
Цей Посібник для продовження активного життя призначений не лише для людей середнього і похилого віку, які хочуть бути здоровими без ліків і лікарів, а й для молоді, яка цією книгою хоче допомогти своїм батькам щоб жили довше, а собі – щоб менше робити глупоти.
|
Пултавска Ванда. Саме життя: Книга про культуру відповідальностіі. Переклад з польської і упорядкування — Євген Ґолибард. Впродовж двох десятків років новітньої незалежності, в Україні виконується в середньому 500 000 (півмільйона) абортів щорічно!Не економічні негаразди, а масове вбивство ненароджених дітей є чи не найголовнішою причиною багатьох проблем в Україні! — К.: «Фенікс», 2010. — 260 с., іл.
|
Ґолибард Євген. Здоров’я створи сам!: Посібник для продовження активного життя. — К.: «Фенікс», 2009. — 160 с., іл.
Ця книга корисна для кожного, хто не лише каже: «Я хочу бути здоровим і вести повноцінне життя», а й візьметься за щоденну оздоровчу працю. Візьметься за оздоровчу працю, яка оце невизначене теоретично-ліниве «хочу» перетворить у практичне, здійсненне і здійснене «Я можу оздоровити себе сам, оздоровлюсь і буду здоровим!»
|
о. Станєк Едвард. Людина — шедевр Божої творчості:
Книга про інтелектуальні та духовні джерела нашого здоров’я. Це видання може допомогти кожному зрозуміти себе, свої обов’язки і можливості щодо здоров’я не лише як певного стану тіла і не лише як ситуації характерної для земного життя, а і як певного відношення до вічності. К.: «Фенікс», 2009. — 168 с., іл.
|
Eugeniusz GOŁYBARD. “Uświadomienie konieczności”. Rozmyślania rymowane. – Poezje. ( w jęz. pol.); К.: «Фенікс», 2008. – 78 с., іл. Євген ҐОЛИБАРД. «Усвідомлення обов’язковості». Римовані роздуми. – К.: «Фенікс», 2008. –– 78 с., іл. – (польською мовою).
|
Євген ҐОЛИБАРД “По-сусідськи. Польський вектор”, księga reportaży (w jęz. ukr., il. ; gatunek: literatura faktu). Podtytuł: Документальна розповідь про динамічне п’ятнадцятиріччя 1989–2004 рр., про роль і наслідки використання національної ідеї в Україні та Польщі. К.: “Пульсари”, 2004. – 432 s.
|
Євген ҐОЛИБАРД “Бог і Ми” (w jęz. ukr., il.). Publicystyczna rozmowa na aktualne tematy duchowe, edukacyjne i wyznaniowe. Podtytuł: Критично–раціональні роздуми про істину і глупоту наших переконань. К. Видавництво ПП “ЕКМО”, 2005, – 200 s.
|
Każda prezentacja kolejnej książki Eugeniusza Gołybarda staje się wydarzeniem kulturalno–oświatowym, nawet artystycznym
|
Strona: [1] | [2]
|
|
|
|