Поки що є офіційна вказівка здати зброю. Законослухняні — здадуть. “Російськомовні” — озброюються. Бо визначення “росіськомовні” не має нічого спільного з мовою.

Ви помітили, що нині якось менше стало чути про велику героїчну історію українців, про козацькі звитяги, про славних предків?...

Звичайно, можна й далі сперечатися стосовно слушності різних точок зору, які де-факто існують щодо українсько-російських і російсько-українських стосунків.

Можна розглядати ці стосунки в історичному аспекті й у сучасності, можна підходити до оцінки їх з наукових позицій чи з позиції пересічного громадянина, співати осанну єднанню слов’ян і спільним економічним, енергетичним, інформаційним, митним та іншим просторам задля протиставлення «імпєріалістічєской агрєсії Запада і США» і т. д., і т. п.

Але це ніяк не наближає нас до чесної, совісної відповіді на ряд гострих і актуальних запитань, на які повинна відповісти не лише Росія, її керівництво і, певною мірою, її народ – росіяни, а передовсім ми самі — українці.

І не лише відповісти, а й довершити справу діями, спрямованими на усвідомлення своєї гідності.

На разі, українці ніяк не можуть усвідомити того очевидного факту, що росіяни — це зовсім не братній народ і що чинником агресії РФ є ненависть росіян до незалежної України, до українців і до всього українського. 

У Криму відбувся перший етап антиукраїнської етнічної чистки...

 

Євген ҐОЛИБАРД

 


Strona: [1] | [2]
[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard