Оздоровлюватись кожного дня!

 

Тема здоров’я постійно набуває більшої актуальності. На цю тему чимдалі активніше реагують слухачі передач і читачі численних видань, в яких щоразу більше місця і уваги відводиться питанням здоров’я.

Зокрема після публікації матеріалу „Uzdrowienie – sprawa dobroczynna” “Оздоровлення справа доброчинна” читачі просять ще раз пояснити: що воно таке СЩС, які має наслідки?

СЩС (Система Щоденного Самооздоровлення) — це комплекс природних, методичних і технологічних засобів, використання яких гарантує підтримку активного, здорового і повноцінного життя людини.

У цьому комплексі немає ніякої езотерики. Як відомо, езотерика відноситься до знань зі сфери психіки, доступних лише для обмеженого кола привілейованих осіб, таких що мають особливий духовний досвід або пройшли спеціальне посвячення.

Натомість СЩС спирається виключно на доступні для всіх знання з фізики, анатомії, біохімії та фізіології.

Система корисна і ефективна для всіх, хто потребує оздоровлення, а особливо для осіб пенсійного віку, коли людину починають обсідати різноманітні хвороби. СЩС складається з чотирьох компонентів: знання, вправи, препарати і знаряддя.

По-перше, треба знати про основні механізми людського тіла і використовувати ці знання під час виконання вправ і процедур, приготування оздоровлюючих препаратів, використання рекомендацій, знарядь, а також самоконтролю.

По-друге, ранком і ввечері людина повинна виконувати певні вправи і акопресуру біологічно активних точок, котрі активізують кровообіг в капілярах, а отже оздоровлюють організм на рівні клітин.

Ці вправи оздоровлюють кістяк з його зв’язками і м’язами, серце й судини, систему травлення і систему дихання, відновлюють основні параметри крові, нормалізують газовий обмін O2 + CO2, оптимізують динаміку кислотно-лужного балансу тощо.  

А що найважливіше — старанне, поєднане зі знанням, виконання вправ сприяє встановленню реального контакту між тілом і свідомістю, що дає можливість постійно вдосконалювати працю з самооздоровлення.

По-третє, оздоровчі препарати (переважно кваси і напої з трав) людина готує сама, згідно з рекоиендованими рецептами. Це стосується також деяких процедур.

По-четверте, у процесі самооздоровлення використовуються допоміжні знаряддя: аплікатори, масажне приладдя, мідні елементи, компреси тощо.

Ці чотири взаємопов’язані компоненти СЩС (знання, вправи, препарати і знаряддя) утворюють цілісний здоровотворчий коплекс, у центрі якого знаходяться щоденні ранкові і вечірні вправи.

СЩС спирається на солідний науковий фундамент, в якому закладені дослідження, висновки і рекомендації видатних вчених і практиків: Кацудзо Ніші, Бориса Болотова, Миколи Друзьяка, Брюса Ліптона, Мирзакаріма Норбекова, Константина Бутейка, інших, а також наші власні досліди і особистий досвід.

Автором основних вправ, що використовуються в СЩС, є славнозвісний японський дослідник Кацудзо Ніші, котрий народився 1884 року. У віці одинадцяти років він був настільки хворий, що на думку лікарів не мав жодних шансів на продовження життя. Але хлопчик був дуже цілеспрямованим і мріяв стати інженером, а отже повинен бути здоровим.

Розмірковуючи над цією проблемою Кацудзо усвідомив собі очевидний абсурд ситуації: медицина займається хворобами — це зрозуміло. А хто займається оздоровленням? Почав збирати і аналізувати різні методи оздоровлення. На основі їх порівняння, дослідження і узагальнення сформулював шість правил здоров’я і відкрив, що капіляри — це друге серце людини.

Кацудзо Ніші оздоровився сам, закінчив Технічний університет, згодом став головним інженером метро в Токіо. 1924 року опублікував свої міркування і рекомендації щодо оздоровлення. Потім викладав у Сполучених Штатах, став майстром айкідо.

Упродовж восьми років боротьби з особистими хворобами, шляхом випробувань і експериментів, нам вдалося творчо розвинути доробок Кацудзо Ніші й збагатити його власним розумінням процесів, що відбуваються у людському організмі.

Кожного дня дякуємо Богу за дар здоров’я і Кацудзо Ніші за науку. З його повчань і з нашого власного досвіду робимо чотири важливі висновки:

1. Щоб бути здоровим, людина повинна оздоровлюватись щоденно.

2. Неможливо одоровити один орган, якщо не оздоровлено весь організм.

3. Стимулом оздоровлення є радість праці під час виконання СЩС.

4. СЩС не лише оздоровлює людину, а й вчить її бути здоровою.

Разом із дружиною упродовж трьох років викладаємо наш СЩС у Київському Університеті Третього Віку і можемо засвідчити про дуже добрі результати використання Системи.

Подібні позитивні результати застосування СЩС маємо також у Польщі.

 

Євген ҐОЛИБАРД

 


<em><strong>Робочі моменти виступів</strong></em>
Робочі моменти виступів




[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard