Наш ефір

Радіо Марія – християнський голос у твоєму домі!

У заголовок цього матеріалу винесено гасло, яке час од часу радісно повторюється на хвилі 69,68 FM.

Міжнародна благодійна організація «Радіо Марія» отримала ліцензію на радіомовлення з Києва у першому кварталі цього року і вже од початку літа веде регулярні цілодобові передачі.

Таким чином в Україні вперше з’явився новий осередок великої світової родини християнських просвітницьких радіостанцій, які під цією назвою нині діють у 53 країнах світу.

Християнський голос Радіо Марія в Україні щойно став на шлях свого розвитку, але вже пропонує слухачам досить солідну сітку мовлення, наповнену розмаїтими цікавинками.

Передусім, це великий комплекс катехичних і освітніх програм морально-етичного і виховного характеру, в яких щодня подаються актуальні відомості з літургічного календаря, біблійні читання, проповіді й роз’яснення душпастирів й теологів у прямому ефірі, популярні бесіди християнських філософів і психологів на актуальні теми, розповіді про життя святих, інші питання віри й віросповідання.

Значне місце в передачах Радіо Марія посідає молитовне служіння: Свята Літургія, спільна Розарієва молитва, Коронка до Божого милосердя, Часослов, молитви впродовж дня у різних інтенціях тощо.

Цікаво подаються християнські новини, вечірні казки, програми для молоді, поради фахівців тощо.

Радіо Марія має велику палітру культурно-мистецьких і популярно-розважальних передач. За відгуками слухачів, значний інтерес викликають зокрема передачі програми «Зустрічі перед мікрофоном».

У цьому циклі прямоефірних зустрічей, щедро наповнених музикою і співами,  слухачам було представлено ряд цікавих постатей, кожна з яких відзначається особливими успіхами у своєму світському і духовному служінні.

Всі вони – органістка, регент парафіяльного хору костьолу св. Миколая Ольга Бондарева; Заслужена діячка культури України і Заслужена діячка культури Польщі Вікторія Радік; відомий фахівець з сакральної архітектури, доцент Національного університету будівництва і архітектури Олена Горбик, інші творчі особи – поділилися зі слухачами багатим творчим доробком.

Корисною і пізнавальною у цьому циклі передач була також зустріч із пані Зосею Пєтуховою, яка дуже цікаво і предметно розповіла про свою молитовну діяльність у групах Духовного всиновлення, Живого Розарію і Почесної варти пресвятого Серця Ісуса.

Велику зацікавленість у слухачів викликали інтерв’ю із зарубіжними гостями Києва з Італії, Великої Британії, Польщі, з місіонерами (наприклад, дуже цікавою була розповідь священика, який працює у Папуа Нова Гвінея), з душпастирями, котрі ведуть служіння у в’язницях, несуть Євангелію там, де люди потребують навернення і спасіння.

На мою особисту радість (і щиру радість багатьох слухачів, котрі звернулися до мене) на Радіо Марія нині відновлено популярний в 2002–2004 роках цикл літературно-музичних передач «По-сусідськи. Польський вектор»…

На розповсюджених інформаційних листках Радіо Марія презентує себе як «радіо, яке ми створюємо разом!». Разом, бо Радіо Марія не займається комерційною діяльністю й існує виключно на благодійні пожертви.

Разом, під духовним і організаційно-технічним керівництвом завжди сором’язливо усміхненого отця Олексія Самсонова, котрий зібрав навколо себе самовідданих молодих волонтерів.

У добру путь, Радіо Марія! І хай твій добрий християнський голос – голос українського слова – лунає у кожному домі!

 

Євген ҐОЛИБАРД

Світлини Тетяни КАЛІНІЧЕНКО

 

[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard