«Кучмізм і кучмономіка»

Частина друга: Рука Москви в Україні


Анотація

Росія, перед усім її політичне керівництво, та й - що гріха таїти - значна частина її населення, не визнають української державності, не хочуть визнати незалежної, суверенної України.

Російська присутність, а по суті - втручання Росії в усі сфери життя в Україні: в інформаційну, культурну, економічну, тощо вже стало настільки звичним, що часом навіть не викликає здивування.

Росія не лише святкує на нашій суверенній території свої державні свята (як от, наприклад, свято військово-морського флоту, свято захисників Росії тощо), а й організовує антиукраїнські заходи, спрямовані на ліквідацію суверенності нашої Батьківщини (як, наприклад, провокаційні "урочистості" за участі мера Москви Лужкова та інших провідних російських політиків у Криму та сумнозвісне збіговисько сепаратистів у Сєверодонецьку), а й нав'язує Україні свою політику, свою модель державного устрою та організації життя суспільства.

Росія не лише хоче, а й робить багато для того, аби знову зробити нашу Батьківщину своєю колонією у власних, російських, імперських інтересах. У цьому Росії допомогають певні сили в Україні, які не хочуть бачити Україну вильною, суверенною, сучасною, цивілізованою державою, незалежною від Москви.

Автор впродовж тривалого часу, виконуючи свій професйіний обов'язок журналіста нічого не вигадуючи, просто реагував на події, які були ініційовані Росіє щодо України і знаходили відгук в засобах масової інформації.

Тому ця книжка, яка побудована виключно на фактах, зацікавить не лише всіх патріотично налаштованих громадян України, а й громодян Росії, незалежно від їх переконань.


Автор представляє свою книгу
на книжковому ярмарку
в Українському Домі


Strona: [1] | [2]
[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard