Proponuję referendum

W związku z realnymi zagrożeniami: terrorystycznym (islamscy fanatycy) i militarnym (zielone ludziki Putina) forsowana przez komisarz Elżbietę Bieńkowską próba wprowadzenia ograniczeń w prawie do posiadania broni to ponury żart.

Przywódcom UE nie wystarcza już zapraszanie tabunów niezidentyfikowanych „uchodźców” – w większości młodych i silnych mężczyzn o niewiadomym pochodzeniu. Trzeba jeszcze odebrać nam prawo do obrony!

To jakby wpuszczać do owczarni wilki, obcinając przedtem rogi baranom. Nie wdając się w rozważania na temat stopnia zidiocenia (bądź zdrady) unijnych „elit”, proponuję przeprowadzenie w Polsce referendum w sprawie szerokiego dostępu Polaków do broni palnej.

I nie chodzi tu o rozdawanie pistoletów. Niekaralność, zdrowie psychiczne, brak nałogów to pierwsze sito eliminacyjne. Po drugie: surowe kary za niewłaściwe obchodzenie się z bronią i niewłaściwe jej przechowywanie. Karabin maszynowy w każdym szwajcarskim domu to nic niezwykłego.

Lech Makowiecki
Niezależna”

 

[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard