To jest ważne

 

Polska przyjęła nas z całkowitym zaufaniem

 

W tym roku już cztery razy byliśmy w Polsce, i to w jedynym celu: wdrażanie w polskim środowisku naszego SCS – Systemu Codziennego Samouzdrawiania.

 

Problem zdrowia staje pierwszorzędnym praktycznie na całym świecie, a szczególnie ostro – w krajach przemysłowo rozwiniętych i rozwijających się.

Polska, która w ciągu ostatnich lat, mimo kryzysu, przeżywa stabilny wzrost gospodarczy, coraz więcej naraża się na negatywne trendy w zakresie demografii, ekologii, słuzby zdrowia.

Już drugi rok z rzędu trwają w Polsce ostre dyskusję wokół konieczności przedłużenia wieku emerytalnego.

Narodowy Fundusz Zdrowia bije na alarm z powodu braku pieniędzy, rosną kolejki, w których chorzy czekają na operacje nawet po kilka lat, zwiększa się liczba pacjentów w klinikach onkologicznych...

Ludzie zostawiają coraz więcej pieniędzy w aptekach, bez gwarancji poprawy zdrowia. Jedno jest pewne: zyski kompanii farmaceutycznych ustawicznie rosną.

Oczywicie, na papierze można dość lekko podnieść poprzeczkę wieku emerytalnego. Ale to nie ma nić wspólnego z realnym przedłużeniem trwałości życia człowieka.

W tej sytuacji, jako fakt unikalny, można wyznaczyć naszą misję praktycznego wprowadzenia w Polsce SCS – życia na co dzień w zdrowiu, bez leków i lekarzy..

Zawdzięczając wszechstronnej pomocy wszechobecnej pani redaktor Niny Grelli i pracowników wydawnictwa KOS z dyrektorem Andrzejem Wójcikiem na czele, przeprowadziliśmy w tym roku w 8 miastach Śląska 16 wykładów na temat samouzdrawiania z pokazywaniem  praktycznym.

A co najważniejsze – razem z Niną Grellą przeprowadziliśmy w malowniczym Szczyrku tygodniowy turnus warsztatowy dla ochotników. Wskutek odpowiedniego szkolenia, premierowo przygotowaliśmy w Polsce grupę pierwszych absolwentów Letniego Uniwersytetu Zdrowia według programu „Wejdź na ścieżkę codziennego samouzdrawiania”.

Uczestnicy turnusu powrócili do domów wypełnieni gorącym pragnieniem zaprowadzić SCS w swoich środowiskach, a my zostaliśmy zaproszeni na wykłady do Uniwersytetów Trzecięgo Wieku w kilku miastach Polski.

Cieszymy się, że otrzymujemy od różnych osób listy z radosną informacją o pozytywnych skutkach wykorzystania SCS.

Ale największą radość przeżywamy uświadamiając sobie fakt konkretnej pracy, w której przyczyniamy się do uzdrowienia mieszkańców Polski.

 

Irena i Eugeniusz GOŁYBARDOWIE

(Zdjęcia – autorów)

[Kto MY jesteśmy? / Хто МИ такі?] [Szukajcie – znajdziecie / Шукайте – знайдете] [Schemat strony internetowej / Схема Інтернет–сторінки][Log In]
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Eugeniusz Gołybard